Угода ОПЕК+ не заспокоїла інвесторів, сировинні валюти знизились
Інвестори стурбовані прогнозами споживання сировини

Сировинні валюти знизилися до безпечних долара та єни в понеділок, 13 квітня, оскільки узгоджене ОПЕК + і іншими виробниками рекордне скорочення видобутку нафти не змогло компенсувати більш широкі побоювання з приводу різкого падіння світового попиту. Про це повідомляє Reuters.
Американська валюта виросла до австралійського і новозеландського доларів, які зазвичай вважаються барометрами ринкового ризику, що свідчить про те, що інвестори як і раніше стурбовані прогнозами споживання сировини.
«Первинна реакція говорить про те, що зниження попиту на нафту набагато випереджає скорочення виробництва, яке було погоджено, – сказав Юкіо Ісідзукі, валютний стратег Daiwa Securities в Токіо. – Це негативно для виробників нафти. Це також стимулює торгівлю risk-off, яка повинна підтримати єну».
Долар виріс на 0,46% по відношенню до норвезької крони до 10,20 і на 0,37% до 23,41 мексиканського песо.
Єна виросла до долара на 0,52% до 107,90.
Китайський юань трохи подешевшав до 7,0435.
По відношенню до швейцарського франка долар втратив 0,12% до 0,9649.
Австралійський долар знизився на 0,17% до $0,6337, в той час як новозеландський долар втратив 0,26% до $ 0,6069 на тлі ослаблення апетиту інвесторів до ризику.
Нагадаємо: країни ОПЕК, Росія та інші нафтовидобувні держави домовились знизити видобуток нафти на 9,7 млн барелів на добу в травні-червні. В межах найбільшої угоди про зниження видобутку в історії країни планують скорочувати виробництво протягом двох років – до квітня 2022 року. Країни, що входять до «Великої двадцятки», також стануть частиною угоди, що разом з ОПЕК + дозволить прибрати з ринку близько 20 млн барелів на добу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].