50-70% випадків коронавірусу проходять без симптомів – дослідження

50-70% випадків коронавірусу проходять без симптомів – дослідження

Саме в такому стані люди схильні найбільше поширювати хворобу

Этот материал также доступен на русском языке
50-70% випадків коронавірусу проходять без симптомів – дослідження
фото DR

Вчені з Сінгапуру вважають, що передача коронавирусу від людини до людини може здійснюватися від безсимптомних носіїв приблизно в 70% випадків, пише видання The Straits Times.

«Проведені дослідження показують, що від 50 до 70% вже інфікованих COVID-19 не мають жодних симптомів, в такому стані вони можуть перебувати до чотирьох тижнів, поширюючи при цьому вірус», – зазначив фахівець з інфекційних захворювань Ліон Ное Нам.

Правда, на його думку, «навіть якщо безсимптомні носії в кінцевому результаті не перехворіють, вони зможуть виробити імунітет, хоча на це буде потрібно кілька років».

Виконавчий директор національного центру інфекційних захворювань Лео І Синь вважає, що «передача вірусу від безсимптомних носіїв є одним з головних викликів в боротьбі з коронавірусом». За її словами, «відсутність або нечіткі симптоми часто вводять людей в оману про свій стан, і вони продовжують звичайну життєдіяльність, не усвідомлюючи небезпеки поширення інфекції».

Науковий керівник програми вивчення інфекційних захворювань Національного університету Сінгапуру, доцент Сюй Лі Ян зазначила, що «таких носіїв дуже важко виявити, але вони існують». На її думку, «тести, які проводяться в масовому порядку, в тому числі на круїзних лайнерах Німеччини, Ісландії, Південної Кореї і частково в Китаї, підтверджують такі висновки».

На сьогодні в Сінгапурі кількість підтверджених випадків захворювання перевищило 2900, померло 9 осіб.

Нагадаємо, в Сінгапурі штрафують і садять людей, які не дотримуються дистанцію в 1 м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло