СЕТАМ продав 25 нафтобаз ПриватБанку за 100 млн грн

СЕТАМ продав 25 нафтобаз ПриватБанку за 100 млн грн

Загальна сума реалізованого майна ПриватБанку через OpenMarket становить 332 млн грн

СЕТАМ продав 25 нафтобаз ПриватБанку за 100 млн грн
Фото: setam.net.ua

Державний банк ПриватБанк продав через електронний аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» міністерства юстиції) 25 нафтобаз на загальну суму 93 392 847 грн. Про це повідомляє пресслужба «СЕТАМ».

«Вчора (15 квітня – Mind) вкотре успішно реалізували три лоти з нафтобазами від ПриватБанку, які знаходяться у Харківській, Хмельницький, та Запорізькій області. Загальна сума реалізованого майна ПриватБанку через майданчик OpenMarket, в рамках добровільного продажу, становить 332 млн грн», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова в.о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Олександра Мамро.

У «СЕТАМ» зазначають, що ПриватБанк часто адаптується під ринок та пропонує знижки на дуже привабливі лоти для клієнтів системи онлайн аукціонів. За весь час для банку вдалося додатково заробити 51 028 068 грн.

Відтак, нафтобаза з найбільшим приростом ціни у 620 % розташована в місті Коростень Житомирської області https://bit.ly/3clvgTF.

А лот, за який змагались найбільше учасників – 11, розташований у Житомирі https://bit.ly/2K60VMQ . 

Посилання на аукціони з продажу нафтобаз, які відбулись 15 квітня 2020 року:

https://bit.ly/2w3DGj2
https://bit.ly/2X1EmjV
https://bit.ly/2XBvmCt

Нагадаємо: 6 квітня ПриватБанк перевиставив на електронний аукціон OpenMarket 10 нафтобаз із уцінкою від 1 до 87%. Аукціони з їх продажу були заплановані на 15 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло