Укртелеком заявив про пошкодження понад 500 км кабелю та численні крадіжки в період карантину

Укртелеком заявив про пошкодження понад 500 км кабелю та численні крадіжки в період карантину

Злодії викрадають та пошкоджують по 5,7 км кабелю щодня

Укртелеком заявив про пошкодження понад 500 км кабелю та численні крадіжки в період карантину
Фото: iStock

Оператор «Укртелеком» продовжує фіксувати близько 25 крадіжок кабелю та обладнання щодня, за перші три місяці цього року було зафіксовано майже 2,3 тисячі зловмисних посягань на елементи телекомунікаційної інфраструктури «Укртелекому». Про це повідомляє пресслужба оператора.

«Злодії викрадали та пошкоджували по 5,7 кілометрів кабелю щодня. Всього за цей період зловмисники викрали або пошкодили більше 500 кілометрів кабелю різних типів, мідних дротів. Найбільше – у Дніпропетровській області, де вкрадено майже 200 кілометрів телекомунікаційної інфраструктури», – йдеться в повідомленні.

В «Укртелекомі» наголошують, що вирішення проблеми потребує посилення відповідальності за скоєння злочину, контролю за пунктами прийому кольорового брухту та заборони прийому телекомунікаційного кабелю від приватних осіб.

У компанії зазначають, що через надзвичайну важливість послуг зв’язку під час карантину працівники «Укртелекому» залишаються на своїх робочих місцях та усувають наслідки дій злодїв.

Коли крадії чи вандали шкодять кабель, без телефону та інтернету лишається велика кількість мешканців прилеглих територій та підприємств.

Бригади національного оператора вимушені одразу виїжджати на місце аварії для діагностики та ремонту.

Залежно від складності, ліквідація аварії триває від годин до тижнів, зокрема через необхідність додатково замовляти кабель чи обладнання.

Раніше «Укртелеком» вже заявляв, що крадії та вандали шкодять телеком-обладнання попри карантин.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло