Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
На ринку «Барабашово» в Харкові згорів торговий модуль імовірно через підпал

На ринку «Барабашово» в Харкові згорів торговий модуль імовірно через підпал

Один модуль із магазинами повністю вигорів, також вогнем зачепило сусідній

На ринку «Барабашово» в Харкові згорів торговий модуль імовірно через підпал
Фото: newsroom.kh.ua

Пожежа на ринку «Барабашово» в Харкові сталася близько третьої години ночі 16 квітня, за попередньою інформацією правоохоронців причиною займання став підпал, аналогічної версії дотримується також адміністрація торгового центру. Про це повідомляє місцеве видання Newsroom.

«Був сильний хлопок, спалах, після почалося дуже інтенсивне горіння. Температура була такою, що з даху капав метал. Вигорів один торговий модуль із магазинами, вогнем також зачепило сусідній. Будівля з початку карантину стояла знеструмлена», – йдеться в повідомленні з посиланням на пресслужбу «Барабашово».

Як повідомлялось, 27 лютого на «Барабашово» сталася стрілянина. Цей інцидент виник у результаті протистояння міської влади та адміністрації «Барабашово». Приводом послужив намір мера міста Геннадія Кернеса взяти під свій захист частину підприємців, які відмовилися платити афілійованим з адміністрацією ринку структурам «непомірну оренду».

Про основні причини виникнення конфлікту і хронологію його розвитку читайте в матеріалі Mind«Торг можливий: як Геннадій Кернес і Олександр Фельдман борються за вплив у Харкові».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті