Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
В ОГХК розповіли деталі «фейкового рейдерства»

В ОГХК розповіли деталі «фейкового рейдерства»

В компанії офіційно заявили, що в.о. голови правління компанії, згідно з рішенням Кабміну, є Михайло Макаров

В ОГХК розповіли деталі «фейкового рейдерства»
фото umcc.com.ua

 Державне підприємство «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) спростувало факт рейдерського захоплення, про яке 17 квітня повідомив Фонд держмайна.

«Офіційно заявляємо, що в.о. голови правління компанії, згідно з рішенням Кабміну, є Макаров Михайло Олександрович. Рішенням суду, до з'ясування по суті, припинені повноваження наступних членів правління ОГХК: Тетяни Гогенко, Юрія Кияшко, Натана Хазіна. Тимчасово виконує обов'язки голови правління компанії Пітер Девіс, але його повноваження, як члена правління, теж припинені», – йдеться в повідомленні.

«Нам дуже шкода, що просте повідомлення рішення суду працівником ОГХК Олександром Гладушко (постанова суду читайте нижче) новому керівництву ОГХК в особі Пітера Девіса перетворилося на фарс і комедію під назвою «Рейдерство в ОГХК» з боку керівництва Фонду держмайна і набула такого широкого розголосу . На жаль, введені в оману шановні ЗМІ країни», – зазначили в ОГХК.

Окрім того, на підтвердження своїх слів, компанія пропонує відеоматеріали.

На одному з них Пітер Девіс заходить до офісу ОГХК, який нібито захопив Олександр Гладушко.

«Проводяться консультації з Фондом, чи потрібно викликати «групу захоплення» для Гладушко. Переговори проводить якийсь Леонід, юрист «Укрпошти», нещодавно, начебто, призначений Фондом. Знову без конкурсів, без пояснень. Відповідного документа в компанії немає. Але Пітер стверджує, що є. Хоча ... ми вже не впевнені, чи так це – склад правління компанії під ширмою карантину міняли так часто, що аж в очах рябить. Консультується Леонід, тому як Пітер Девіс говорить переважно англійською і не завжди розуміє, що відбувається. Тому не може пояснити Фонду, як називаються дії Гладушко», пояснює ОГХК

На іншому відео демонструється як Гладушко «захоплює» заступника голови ФДМУ Сергія Ігнатовського.

Компанія також демонструє відео на якому «захоплений» заступник голови ФДМУ Ігнатовський проводить нараду з Гладушко і ще з трьома «загарбниця» з ОГХК».

На додачу до цього, ОГХК наводить коментар, який видання РБК-Україна отримало в Національній поліції.

«Рейдерського захоплення ніякого немає. Там просто виник конфлікт між колишнім керівником компанії та теперішнім. На місце виїхала слідчо-оперативна група Нацполіції Солом'янського району. Вони розбираються в ситуації», – заявили в Нацполіції.

Нагадаємо: раніше у Фонді держмайна заявили, що зараз відбувається рейдерське захоплення підприємства ОГХК. Як відомо Mind, колишній менеджмент підприємства через суд відновив свої повноваження та увійшов в приміщення підприємства, де вже працювало нове, призначене Фондом держмайна, керівництво. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті