Ізраїльський стартап, який розробляє вакцину від COVID-19, залучив $12 млн фінансування

Ізраїльський стартап, який розробляє вакцину від COVID-19, залучив $12 млн фінансування

Ці кошти мають допомогти MigVax прискорити розробку

Ізраїльський стартап, який розробляє вакцину від COVID-19, залучив $12 млн фінансування
фото pixabay.com

Ізраїльський стартап MigVax отримав $12 млн фінансування на створення вакцини від нової коронавірусної інфекції.

 Як повідомляє TechCrunch, компанія, що співпрацює з Галілейським науково-дослідним інститутом Ізраїлю, вважає, що може прискорити процес розробки вакцини, частково тому, що вона вже працювала над створенням структури для вірусу інфекційного бронхіту, коронавірусу, який заражає курей. Окрім того, вакцина продемонструвала свою безпечність на тваринах .

Кошти в MigVax вклала краудфандингова платформа OurCrowd, щоб допомогти компанії прискорити свої зусилля по розробці вакцини.

«Експерименти, які ми проводили досі, показують, що оскільки вакцина не включає самого вірусу, вона буде безпечна для використання реципієнтами з подавленим імунітетом і матиме менше побічних ефектів, сказав Девід Зігдон, гендиректор Галілейського науково-дослідного інституту Ізраїлю. – Наразі ми працюємо над тим, щоб адаптувати нашу систему генеричних вакцин до COVID-19. Використовуючи процес ферментації, MigVax  прагне підготувати матеріал для клінічних випробувань за кілька місяців».

MigVax  стверджує, що її підхід забезпечить значні переваги у виробництві та вартості вакцини, оскільки він використовує бактеріальну ферментацію для її виготовлення.

«Ми вже ведемо переговори з основними стратегічними партнерами, які здатні виробляти вакцину у великих обсягах та розповсюджувати її по усьому світу», – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо: днями стало відомо, що Британія розпочне випробовувати потенційну вакцину проти коронавірусу на людях вже цього тижня

Як повідомлялось, в Британії нещодавно стартувало масове виробництво потенційної вакцини від коронавірусу. Мільйони доз, як планується, будуть готові до вересня. Варто зазначити, що тестування вакцини ще не завершилось, її ефективність – ще не досліджена.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло