Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
SkyUp Airlines починає розвивати вантажні перевезення на ряду з пасажирськими

SkyUp Airlines починає розвивати вантажні перевезення на ряду з пасажирськими

Авіаперевізник вже провів реконфігурацію семи повітряних суден зі свого пасажирського флоту

SkyUp Airlines починає розвивати вантажні перевезення на ряду з пасажирськими
Фото: www.flickr.com/photos/kevinbietry/49453577083

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines починає розвивати вантажні перевезення на ряду з пасажирськими, для цього компанія отримала усі необхідні ліцензії та дозволи, а також провела реконфігурацію 7 повітряних суден зі свого пасажирського флоту. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Пандемія коронавірусної хвороби боляче вдарила по авіаційній галузі. Але ми не здаємося і не зупиняємося. Пасажирські перевезення залишаються пріоритетом в роботі авіакомпанії, але до моменту відновлення пасажирського авіасполучення ми дбаємо про те, щоб компанія продовжувала функціонувати», – сказано в повідомленні з посиланням на слова генерального директора SkyUp Airlines Євгенія Хайнацького

Зазначається, що перші вантажні рейси компанія вже виконала у березні та квітні цього року (близько 50 рейсів), транспортуючи переважно вантажі медичного призначення. Вантажні перевезення авіакомпанія планує здійснювати і після відкриття пасажирського авіасполучення по закінченні карантину.

Готуючись до запуску сервісу вантажних перевезень, SkyUp Airlines створила в своїй структурі відповідний департамент та команду спеціалістів з продажу, організації та обслуговування вантажних перевезень в аеропортах.

Станом на сьогодні реконфігуровані 7 повітряних суден компанії – чотири Boeing 737-800 і три Boeing 737-900. Ще 2 літаки будуть переобладнані найближчим часом.

Робота і організація польотів буде спланована таким чином, аби поєднати пасажирські перевезення із перевезенням вантажів, зокрема, під час виконання регулярних рейсів у багажних відділеннях літаків.

У компанії наголошують, що літаки SkyUp можуть перевозити практично всі види вантажу – продукти харчування, текстиль, іграшки тощо.

Нагадаємо: міністерство інфраструктури планує протягом місяця виділити фінансову допомогу авіакомпаніям SkyUp, «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), Windrose та Azur Air Ukraine за здійснення евакуаційних рейсів, наразі авіаперевізники готують документи на компенсацію відповідно до виконаних рейсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті