ЄБРР схвалив надання Fozzy Group $60 млн на розширення торговельних мереж

ЄБРР схвалив надання Fozzy Group $60 млн на розширення торговельних мереж

Укладення кредитної угоди планується до кінця другого кварталу поточного року

ЄБРР схвалив надання Fozzy Group $60 млн на розширення торговельних мереж
Фото: facebook.com/silpo

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) схвалив довгостроковий кредит для торгово-промислової групи Fozzy Group у розмірі $60 млн для оновлення та розширення продуктових мереж «Сільпо» і «Фора», а також підвищення енергоефективності та конкурентоспроможності. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в ЄБРР.

Зазначається, що відповідне рішення рада директорів ЄБРР ухвалила в четвер, укладення кредитної угоди планується до кінця другого кварталу поточного року.

Як повідомляє агентство, проєкт загальною вартістю $160,8 млн націлений на підтримку стратегії Fozzy Group із розширення роздрібних операцій і підвищення стійкості бізнесу. Позичальником виступає ТОВ «Сільпо-Фуд», що розвиває мережу продуктових супермаркетів «Сільпо».

Виділені кошти планують спрямувати на підвищення ефективності у використанні енергії та ресурсів, зокрема шляхом впровадження безфреонового охолодження, ефективної вентиляції, опалення, освітлення, а також використання сучасних технологій поводження з відходами. 

Окрім того, проєкт передбачає розширення присутності мереж супермаркетів Fozzy Group у регіонах з обмеженою пропозицією у сфері продуктового ритейлу.

Нагадаємо: мережа «Сільпо» виділила 100 млн гривень на боротьбу з коронавірусом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті