Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
НБУ зменшив планові обсяги викупу валюти до $20 млн на день

НБУ зменшив планові обсяги викупу валюти до $20 млн на день

Попередній індикатор діяв з кінця 2019 року та становив $50 млн на день

НБУ зменшив планові обсяги викупу валюти до $20 млн на день
Фото: НБУ

Національний банк планує до кінця третього кварталу 2020 року купувати на міжбанківському валютному ринку за сприятливої ситуації до $20 млн на день. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

«З початку квітня пропозиція валюти з боку бізнесу та населення переважає попит. Хоча ринок здебільшого балансувався без нашої участі, в окремі дні на певні обсяги валюти не знаходилося покупців і тоді НБУ проводив інтервенції з купівлі валюти. Загалом з початку квітня ми викупили в резерви надлишок валюти обсягом близько $600 млн США», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова заступника голови НБУ Олега Чурія.

У НБУ пояснюють, що перегляд кількісного індикатора пов’язаний зі зменшенням обсягу клієнтських операцій на міжбанківському валютному ринку України внаслідок негативного впливу пандемії коронавірусу на світову торгівлю та інвестиційну активність.

У регуляторі зазначають, що за необхідності Національний банк буде проводити інтервенції з продажу валюти в ті дні, коли попит на валюту перевищуватиме пропозицію. 

Нагадаємо: правління НБУ знизило облікову ставку до 8%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті