Чернівецький хлібокомбінат увійшов до складу HD-group
Pekлama

Чернівецький хлібокомбінат увійшов до складу HD-group

Загальна потужність підприємства складає 120 тон хлібобулочних виробів на добу

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Чернівецький хлібокомбінат увійшов до складу HD-group
Чернівецький хлібокомбінат

АТ «Чернівецький хлібокомбінат» увійшов до складу Групи компаній HD-group. Про це повідомляє пресслужба Групи.

В структурі виробництва хлібокомбінату хлібна продукція займає 94%, булочні та кондитерські вироби – 6%. Хлібна продукція представлена 22 видами хліба, а кондитерські та хлібобулочні вироби – понад 50 видами продукції.

За інформацією пресслужби, загальна потужність підприємства складає 120 тон хлібобулочних виробів на добу. Потужність ліній з виробництва формових хлібів складає 82 тони на добу, лінії з виробництва батонів та подових хлібів – 31 тона на добу, лінії з виробництва дрібноштучних виробів – 5 тон на добу,  кондитерський цех – 2 тони на добу.

1500 торгових точок щоденно отримують продукцію Чернівецького хлібокомбінату. Крім лінійного роздрібу, продукція представлена у всіх національних та регіональних мережах Чернівецької області. Також підприємство має розвинену торгівельну мережу, яка налічує 51 власну точку продажу.

Під час карантину Чернівецький хлібокомбінат активно долучився до політики підтримки соціально незахищених категорій громадян у своєму регіоні, яка реалізується на всіх підприємствах Групи компаній HD-group.  Адресна допомога у вигляді продукції Чернівецького хлібокомбінату надійшла до низки установ: Чернівецький соціальний центр «Турбота», міську службу сім’ї, дітей та молоді, Чернівецьку обласну клінічну лікарню, Чернівецький центр служби крові, громадську організацію «Народна допомога України».

Чернівецький хлібокомбінат увійшов до складу HD-group
Співвласник та CEO HD-group Борис Шестопалов

«Інтеграція Чернівецького хлібокомбінату до складу HD-group почалася, коли світ накривала епідемія COVID-19, і ми розуміли всі складності цього проекту! Це був справжній стрес-тест для компанії та перший великий проєкт інвестиційного фонду, створеного акціонерами HD-group для здійснення профільних інвестицій у харчовій індустрії. Можу сказати, що ми круто пройшли цей етап і змогли здійснити інтеграцію ЧХК у кластер ХБВ нашої зростаючої HD-group! 

При тому, що спілкуються сьогодні фахівці Групи та ЧХК в основному в онлайні, але ми успішно здійснюємо проєкти інноваційного розвитку ЧХК! А наш благодійний фонд «Соціальні ініціативи» негайно підключився до реалізації обласних і міських програм, пов'язаних з доставкою хлібної продукції найбільш нужденним категоріям мешканців Чернівецької області.

Так, ми переживаємо карантин, який, на жаль, може стати початком національного кризи, як частина кризи загальносвітової. І я не хочу говорити про можливості, що вона (криза) надає... і краще б її не було, але – є як є. Скажу одне  –  ми не маємо наміру відходити від наміченої нами стратегії, і скоро нам потрібно буде оголошувати про завершення ще кількох подібних проєктів. І так точно буде, тому що навіть у такий непростий час потрібно запускати свої космічні кораблі мрії», – коментує співвласник та CEO HD-group Борис Шестопалов.

Чернівецький хлібокомбінат увійшов до складу HD-group
Співвласник HD-group Сергій Чекальський

«Придбання Чернівецького хлібокомбінату – це результат трансформації HD-group у національного гравця на ринку хліба. Кластерна система управління дозволить знизити собівартість продукції  та підвищити її якість для споживача», – резюмує співвласник HD-group Сергій Чекальський.

Нагадаємо, напередодні Великодня HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам.

Про HD-group:

«HD-group» – група компаній, яка була заснована у 1998 році як ГК «Хлібодар» у м.Запоріжжя. Засновники – Сергій Чекальський та Борис Шестопалов. До складу Групи входять зернопереробні підприємства; заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалії; компанії з організації закупівель та логістики.

У 2019 ГК «Хлібодар» була трансформована у ГК «HD-group». Сьогодні HD-group функціонує як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (в рамках чинних виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

Кількість працівників – понад 2600 осіб.

EBITDA Margin Ratio 2019 – 14,8%.

Виручка без ПДВ 2019 склала 1,235 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло