«Датагруп» запровадила проєкт підтримки малого та середнього бізнесу RAZOM

«Датагруп» запровадила проєкт підтримки малого та середнього бізнесу RAZOM

Проєкт має на меті допомогти з’єднати малий та середній бізнес із споживачами в українських містах

«Датагруп» запровадила проєкт підтримки малого та середнього бізнесу RAZOM
фото www.datagroup.ua/

Один з провідних операторів на ринку телеком-послуг для бізнесу та дому, компанія «Датагруп» започаткували проєкт на підтримку середнього та малого бізнесу.

Як повідомляється, у межах проєкту RAZOM фахівці «Датагруп» створили онлайн-майданчик, на якому зібрано каталог компаній та пропозиції від локальних підприємців, що продовжують свою роботу.

Завданням проєкту є збільшення кількості замовлень для бізнесів, що працюють в українських містах. Наразі географія проєкту RAZOM охоплює 15 міст: Київ, Рівне, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Миколаїв, Кременчук, Вінниця, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Луцьк, Хмельницький, Нікополь, Ніжин.

Першими підприємствами, які зареєструвалися на сайті RAZOM, стали бізнес-клієнти «Датагруп». Сайт проєкту дає можливість заявити про себе всім українським підприємцям. Замовлення для бізнесів надходитимуть від мешканців міст, в яких вони працюють.

Основними перевагами участі у проєкті для українського бізнесу є:

  • легка та швидка реєстрація;
  • безкоштовне розміщення інформації на сайті RAZOM;
  • інформування про проєкт RAZOM більше 1млн. мешканців усіх міст, які представлено у проєкті.

 «Датагруп» інвестує в підтримку цієї ініціативи близько 2 млн гривень. Зокрема частина коштів буде спрямована в таргетовану рекламу, яка допоможе залучити замовників для бізнесу саме там, де компанії працюють.

Для участі в програмі, бізнесу треба відвідати сайт RAZOM та заповнити онлайн-заявку. Після обробки заявки інформація про компанію та її продукт з’явиться на онлайн-майданчику RAZOM. «Датагруп» поширюватиме інформацію про цей сайт серед фізичних осіб, які мешкають у містах, де працюють компанії – учасники проєкту RAZOM.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті