Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Коломойський планує звернутись до ЄСПЛ після ухвалення банківського законопроєкту

Коломойський планує звернутись до ЄСПЛ після ухвалення банківського законопроєкту

Олігарх припускає, що співпрацюватиме в цьому питанні з Портновим

Коломойський планує звернутись до ЄСПЛ після ухвалення банківського законопроєкту
Ігор Коломойський
Фото: 24tv.ua

Ексвласник ПраватБанку Ігор Коломойський після ухвалення банківського законопроєкту планує звертатися до Європейського суду з прав людини та припускає, що співпрацюватиме в цьому питанні з колишнім головою Адміністрації президента часів Януковича, юристом Андрієм Портновим. Про це олігарх повідомив у коментарі hromadske.

«Тобто, мене пограбували, цей закон закриває мені можливості на певний час судитися в Україні, тобто можливості на відновлення справедливості вичерпані і я можу звертатися до Європейського суду. Портнов, до речі, з цього приводу зробив коментар якось. Напевно я до нього звернусь, щоб він нас обслуговував», – сказав Коломойський.

Він також наголосив, що не причетний до подання понад 16000 правок до законопроєкту.

Окрім того, олігарх прокоментував заяву директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника про можливе оголошення йому підозри у справі ПриватБанку. Коломойський зазначив, що його прізвище не згадувалось директором НАБУ, а він сам зацікавлений в об’єктивному розслідуванні справи.

«Із того, що я читав, зі слів Ситника, там моє прізвище взагалі не згадується, і взагалі нічиє прізвище не згадується. А те, що вони рухаються кудись до мети, то ми тільки «за». Ми за те, щоб сказали хто винний … Вони хотіли забрати в мене банк, вони давно на нього зуби точили. Українська влада лише з приходом Порошенка, а міжнародна – ще тоді», – наголосив Коломойський.

Також за словами олігарха, держава не зазнала збитків у результаті націоналізації. 

«По-перше, я стверджую, що гроші ніхто не вкрав, а якщо вкрали, то покажіть куди їх поділи. Якщо ж не вкрали, то держава відібрала в мене підприємство, на яке витратило певні кошти. Держава 153 чи 147 млрд поклала в установчий фонд. Вони ж нікуди не поділися, вони як лежали, так і лежать. За цей час заробили 60 млрд напряму дивідендів і 15 чи 20 млрд отримано податків. Тобто, половина з вкладеної суми вже повернулась», – підкреслив Коломойський.

Нагадаємо: Ситник анонсував оголошення підозри Коломойському в справі ПриватБанку. За словами очільника НАБУ, експерти відомства та слідчі зіштовхуються з політичним тиском.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті