Страхова компанія ARX успішно завершила перший квартал 2020 року
Реклама

Страхова компанія ARX успішно завершила перший квартал 2020 року

За даними Нацкомфінпослуг за 2019 рік компанія стала асболютним лідером страхового ринку за основними показниками — за зібраними валовими страховими преміями, за чистими страховими виплатами, за оплатою податку на прибуток та у сегменті КАСКО

Цей матеріал також доступний російською
Страхова компанія ARX успішно завершила перший квартал 2020 року

Страхова компанія ARX успішно завершила перший квартал 2020 року. Сума зібраних страхових премій склала близько 626 млн грн, що на 19% більше показників попереднього року. Сума страхових виплат – понад 265 млн грн, що на 10% більше, ніж в тому ж періоді 2019 року.

Із загальної суми страхових виплат суми виплати фізичним особам склали понад 206 млн грн, що на 15% більше, ніж в 2019 році. Компанія має найвищий рівень довіри серед клієнтів фізичних осіб і займає перше місце по страхових премій фізичних осіб вже 8-й рік поспіль.

Найбільші частки в загальному портфелі представлені такими сегментами:

 • Страхування наземного транспорту – 49%
 • Медичне страхування – 23%
 • Страхування майна – 15%

ARX вже 11-й рік лідирує в сегменті КАСКО. Компанія пропонує оффлайн і онлайн сервіси, має найбільшу задоволеність клієнтів щодо врегулювання збитків – 92%, утримуючи цей рівень протягом 5 років.

За даними Нацкомфінпослуг за 2019 рік компанія стала асболютним лідером страхового ринку за основними показниками: №1 за зібраними валовими страховими преміями, №1 за чистими страховими виплатами, №1 за оплатою податку на прибуток та №1 у сегменті КАСКО.

В умовах карантину компанія продовжує успішно працювати, перевівши своїх співробітників і сервіси на віддалений доступ. ARX також надає допомогу в боротьбі з пандемією СOVID- 2019, передавши лікарям 9-йй Київській міськлікарні 710 сучасних захисних костюмів, а також захисні маски. Загальна сума допомоги склала 300 000 грн.

«Незважаючи на непрості умови, в яких знаходиться бізнес, ми успішно закінчили перший квартал 2019 року. Наша компанія перевела на віддалену роботу всі сервіси, багато продуктів можна придбати онлайн. ARX такий перехід дався досить легко, тому що компанія в силу високих корпоративних стандартів завжди була готова до можливих криз, мала відповідні плани під різні сценарії, такі, як масові заворушення, стихійні лиха або пандемія. Наші співробітники роблять все можливе, щоб  клієнти та партнери не відчували незручності в поточній ситуації. Ми продовжуємо виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами, утримуючи перше місце по ринку по страховим виплатам», – зазначає Голова правління страхової компанії ARX Андрій Перетяжко.

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуб).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті