The New York Times отримала Пулітцерівську премію за серію статтей про режим Путіна
Серед статтей і репортаж про вбивство ФСБ українського військового

Газета The New York Times отримала Міжнародну Пулітцерівську премію за серію статей про «режим президента Росії Владіміра Путіна».
Цього року престижна журналістська премія за висвітлення міжнародних подій присуджена газеті за «викриття хижацтва режиму Путіна», йдеться у повідомленні Колегії Пулітцерівської премії, передає Hromadske.
У повідомленні наголошується, що провідна американська газета отримує нагороду за «набір захоплюючих історій, написаних з великим ризиком, які викривають хижацтво режиму Путіна».
Премії 2020 року отримали вісім статей і відео – про отруєння бізнесмена Омеляна Гебрева в Болгарії, про російські інтереси в конфліктах в Лівії і Центральноафриканській Республіці і про бомбардування лікарень та інших цивільних об'єктів російською авіацією в Сирії. Серед відзначених статтей є і репортаж про вбивство на замовлення ФСБ українського військового Івана Мамчура.
У найпрестижнішій номінації «За служіння суспільству» премію отримали журналісти газети «Anchorage Daily News» та проекту «ProPublica» за розслідування про сексуальне насильство на Алясці і про поліцейських, які дозволили підозрюваним уникнути покарання.
Агентство Reuters отримало нагороду «Новинна фотографія» за висвітлення протестних акцій в Гонконзі в 2019 році.
Нагороду за найкраще «Художнє фото» отримала агенція Associated Press за історію з Кашміру.
У номінації «Роз’яснювальний репортаж» лауреатом стали співробітники The Washington Post з серією матеріалів, які показали «жахливий вплив екстремальних температур на планету».
Загалом нагороди присуджували у 22 номінаціях.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].