Ілон Маск назвав новонародженого сина X Æ A-12, його подруга пояснила, що це означає

Ілон Маск назвав новонародженого сина X Æ A-12, його подруга пояснила, що це означає

Як правильно вимовляти ім'я дитини, ні його мати, ні батько не уточнили

Ілон Маск назвав новонародженого сина X Æ A-12, його подруга пояснила, що це означає
Twitter @elonmusk

Бізнесмен Ілон Маск і канадська співачка Граймс (справжнє ім'я Клер Буше) назвали новонародженого сина X Æ A-12. За словами Граймс, в імені дитини зашифрована назва їхнього улюбленого літака-розвідника, математичної змінної і штучного інтелекту.

Граймс  пояснила незвичайне ім'я. Воно складається складається з кількох частин, пояснила співачка в Twitter:

X – це математична змінна, невідоме число;

Æ – «ельфійське» написання поєднання букв Ai. За словами Граймс, це означає любов і/або штучний інтелект (Artificial Intelligence);

A-12 – модель попередника літака-розвідника Lockheed SR-71, улюбленого повітряного судна Граймс і Маска. «Ніякої зброї, ніякого захисту, тільки швидкість. Хороший у битві, але нешкідливий», – пояснила Граймс.

Крім того, A – перша буква пісні Archangel, улюбленої пісні Граймс (вона не уточнила виконавця).

Маск підтвердив інтерпретацію Граймс, але уточнив модель літака: співачка написала помилково SR-17 замість SR-71.

«Я відновлююся після операції і ледь жива, тож пробачте мої помилки. Але, чорт візьми, це повинно було бути проникливо», – відповіла йому Граймс. Як правильно вимовляти ім'я дитини, ні його мати, ні батько не уточнили.

X Æ A-12 – шоста дитина Ілона Маска і перша спільна дитина з Граймс. Хлопчик народився 5 травня. Маск опублікував кілька фотографій новонародженого.

Ілон Маск обіймає посаду гендиректора в Tesla і SpaceX. Forbes при складанні рейтингу найбагатших людей світу оцінив його статки в $24,6 млрд, це 31-е місце в списку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло