AB InBev Efes Україна передає на благодійність у регіони 24 000 л дезінфекторів
Реклама

AB InBev Efes Україна передає на благодійність у регіони 24 000 л дезінфекторів

Дезінфікуючі засоби були відправлені до лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального захисту, дитячих будинків та будинків-інтернатів у Харківській, Чернігівській та Миколаївській областях

Этот материал также доступен на русском
AB InBev Efes Україна передає на благодійність у регіони 24 000 л дезінфекторів

AB InBev Efes Україна продовжує надавати допомогу своїм домашнім регіонам у боротьбі з COVID-19. 24 000 літрів дезінфекторів, упаковані в ємності по 1 л і 5 л, відправлені до лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального захисту, дитячих будинків та будинків-інтернатів у Харківській, Чернігівській та Миколаївській областях. Список цих установ був складений спільно з центральними та регіональними органами виконавчої влади, які реалізують державну політику в сфері охорони здоров'я, органами місцевого самоврядування та департаментами соціального захисту.

«Постійна обробка рук дезінфікувальним засобом – важлива складова в боротьбі з поширенням коронавірусу. Тому в партнерстві з компанією «Бланідас» ми почали його виробництво. Віримо, що таким чином зможемо допомогти частково вирішити питання браку дезінфекторів у регіонах», – коментує Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes.

Також AB InBev Efes Україна налагодила співпрацю в цьому напрямі з недержавними фундаціями, серед яких благодійна організація «Карітас України» та благодійний фонд CEO Club Foundation.

Як раніше повідомлялося, AB InBev Efes Україна закупила 4 апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), 400 комплектів захисних костюмів і 1140 масок (FFP2).

Про AB InBev Efes Україна:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три пивоварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller; локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill; квасу «Село і люди».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті