Польща може стати цифровим серцем Європи - Microsoft

Польща може стати цифровим серцем Європи - Microsoft

Компанія інвестує $1 млрд на прискорення цифрової трансформації Польщі, зокрема на будівництво дата-центру

Польща може стати цифровим серцем Європи - Microsoft
фото www.flickr.com/photos/fabienlavocat/3726021809

Microsoft повідомила про намір інвестувати $1 млрд у прискорення інноваційного розвитку та цифрової трансформації Польщі.

Як повідомила пресслужба компанії, в основі програми Polish Digital Valley  лежить будівництво в країні нового локального центру обробки даних, який стане частиною глобальної хмари Microsoft. Інвестиційний плпн розрахований на період з 2020 по 2027 рік.

Як повідомляється, Microsoft і місцевий постачальник хмарних обчислень Chmura Krajowa підписали стратегічну угоду про надання досвіду в області цифрових перетворень і широкого доступу до хмарних рішень у всіх галузях і підприємствах в Польщі.

«Я щиро вірю, що інвестиції Microsoft в Польщі мають велике значення для підприємств, державних установ і системи освіти, вони дозволять виконати цифрове перетворення і впровадити нові стандарти роботи. Наша головна мета – прискорити перетворення Польщі в технологічний центр Центральної та Східної Європи », – заявив Матеуш Моравецкій, прем'єр-міністр Польщі.

«У Польщі є можливість стати цифровим серцем Європи. Ось чому сьогодні ми оголошуємо про партнерство з Chmura Krajowa і одну з найбільших інвестицій в цифрові технології в Польщі, коли ми інвестуємо $1 млрд в розвиток навичок, підтримку цифрових перетворень і створення глобального і надійного хмарного регіону Microsoft, надаючи клієнтам надійний локальний партнерський екосистемний доступ до наших цифрових технологій світового класу і інноваційних хмарних рішенням, розташованих тут, в Польщі », – сказав Марк Лафран, генеральний директор Microsoft Poland.

Microsoft розраховує залучити до свого масштабного плану по діджіталізаціі Польщі приблизно 150 000 чоловік, включаючи IT-фахівців, викладачів і студентів, щоб за допомогою сучасних цифрових технологій допомогти організаціям змінитися в кращу сторону.

Новий регіональний центр обробки даних розширить глобальну інфраструктуру Microsoft, яка включає 59 хмарних регіонів, що забезпечують локальний доступ до хмарних служб Microsoft Azure в більш ніж 140 країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло