У квітні Zakaz.ua допоміг киянам, які потребували підтримки, на 1 млн грн

У квітні Zakaz.ua допоміг киянам, які потребували підтримки, на 1 млн грн

Щодня допомогу отримувало щонайменше 30 родин у різних районах міста

У квітні Zakaz.ua допоміг киянам, які потребували підтримки, на 1 млн грн
Zakaz.ua

На початку квітня сервіс доставки продуктів Zakaz.ua долучився до соціальної ініціативи Департаменту соціальної політики КМДА, яка передбачала забезпечення товарами першої необхідності пенсіонерів, багатодітних сімей та людей з особливими потребами.

Протягом місяця комплектувальники Zakaz.ua сформували тисячу продуктових кошиків вартістю 1000 грн кожен, а кур’єри разом з соціальними працівниками доставили пакунки у руки киян, повідомляє компанія в прес-релізі.

До складу наборів входили: хліб, крупи, олія, молоко, сир, сосиски, консерви, овочевий мікс, солодощі, зубна паста, мило, туалетний папір тощо. Щодня допомогу отримувало щонайменше 30 родин у різних районах міста Києва.

Соціальна ініціатива мала на меті убезпечити найбільш вразливих до захворювання громадян від зайвого ризику.

«У квітні ми отримали сотні подяк від киян, яким ми безкоштовно доставляли необхідні продукти. Маємо надію, що ця акція хоча б трохи полегшила багатьом людям режим самоізоляції та вберегла їх здоров’я. У майбутньому ми плануємо запускати нові благодійні ініціативи у різних форматах, аби допомагати тим, хто цього найбільше потребує», – коментує Андрій Курський, CEO Zakaz.ua.

Про позитивну поведінку більше в матеріалі Mind «Щастя є: як допомога іншим може забезпечити добре самопочуття».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло