Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Каннського фестивалю цього року не буде, навіть в онлайн-форматі

Каннського фестивалю цього року не буде, навіть в онлайн-форматі

Організатори пішли іншим шляхом, вирішивши «розкидати» кінострічки по осінніх фестивалях

Каннського фестивалю цього року не буде, навіть в онлайн-форматі
фото www.flickr.com/photos/pistacciofilm/519604581

Організатори Каннського кінофестивалю відмовилися від ідеї спробувати провести його 2020 року як у фізичному, так і у віртуальному вигляді. Про це повідомляє DW.

За словами представників фестивалю, організувати фізичний захід в умовах пандемії викликаної коронавірусом є «складним» завданням, тому вже на початку червня організатори повідомлять про долю фільмів з фестивальної програми.

Фестиваль, за словами його представника, вибрав стратегію «перерозподілу» фільмів по осінніх фестивалях, включно з Венеціанським, а частину програми покажуть у кінотеатрах. Офіційної заяви Каннського фестивалю в соцмережах поки що немає, наголошує видання.

Цього року Каннський фестиваль мав відбутися з 12-го по 23 травня. У березня організатори заявили про плани провести його в червні. Однак ці плани перекреслило подовження режиму надзвичайної ситуації у Франції щонайменше до 10 липня.

Нагадаємо: у зв'язку з пандемією коронавірусу цього року також не відбудеться Відмблдонський турнір з великого тенісу.

Як повідомлялось, через пандемію коронавірусу перенесли також і Олімпійські ігри. Ігри офіційно називатимуться «Токіо 2020», навіть не зважаючи на те, що їх перенесено на 2021.

До цього Олімпійські ігри вже скасовувались, однак через війни. Цей раз стане першим, коли їх перенесуть. Нова дата – липень-серпень 2021. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті