Відкрилась перша в Україні міжнародна виставка сучасного мистецтва онлайн

Відкрилась перша в Україні міжнародна виставка сучасного мистецтва онлайн

Виставка створена Степаном Рябченком в рамках творчого об'єднання «Арт Лабораторія» та в співпраці з Національним центром «Український Дім»

Відкрилась перша в Україні міжнародна виставка сучасного мистецтва онлайн
Фото: Strange Time

В Україні 7 травня відкрилася масштабна міжнародна онлайн-виставка сучасного мистецтва Strange Time.

«Strange Time – новий формат, новий погляд на актуальні події в світі. Сучасні художники різних поколінь, які працюють в різних жанрах, досліджують дивний час і пропонують власну оцінку і сприйняття того, що відбувається в світі», – пояснюють організатори проєкту.

У проєкті Strange Time представлені поп-сюрреалістичні роботи американського художника Кенні Шарфа, концептуальна фотографія американського художника Алекса Юдзона і шведського художника Андерса Крісара, воскові постапокаліптичні структури Джина Кігеля та дерев'яні картини радянського нонконформіста Люсьєна Дульфана, іронічні роботи американця Самуеля Яблуні і британця Річі Кулве, кінетичні скульптури Ніка Рамажа і просторова деконструкція Фелікса Шрамм, постконцептуальні інсталяції німецької художниці Ханни Халлерманн і французького художника Валентина Абада, абстрактні твори іспанця Гільєрмо Мора та інші.

Українське мистецтво представлене як відомими творами, так і новими роботами, які експонуються вперше: експресивний живопис з елементами комп'ютерної графіки та інсталяція Василя Рябченко, постмедійний живопис Олега Тістола, що оспівує стереотипи, а також побутова графіка Марини Скугарєвої і тривожні роботи Павла Керестея.

Також на онлайн-виставці представлені фірмові роботи на килимах Андрія Сагайдаковського, кінематографічний живопис Василя Цаголова, біофутуристичні інсталяції Aljosha, сюрреалістичні колажі Олександра Ройтбурда та україно-данського художника Сергія Святченко, пророчі картини Віктора Сидоренка та Миколи Маценка, комп'ютерні віруси Степана Рябченко та його нова робота «Мисливець», завдяки якій і народилася ідея створити і «запустити» Дивний час.

Відвідати виставку можна на сайті Strange Time.

STRANGE TIME | OFFICIAL TRAILER from Strange Time on Vimeo.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло