Захворіло у світі
11,495,412
Померло у світі
535,185
Вилікувалось у світі
6,217,763
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
НБУ розробив додаток для зчитування даних з біометричних документів

НБУ розробив додаток для зчитування даних з біометричних документів

Пілотна версія APassportReader доступна для безкоштовного завантаження в AppStore

НБУ розробив додаток для зчитування даних з біометричних документів
Фото: depo.ua

Національний банк розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

«Скачавши додаток на смартфон, можна безконтактно, швидко та просто зчитати всю інформацію, необхідну для ідентифікації клієнта з його ID-картки або біометричного закордонного паспорта громадянина України», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що тепер банкам непотрібно буде купувати дороговартісне обладнання для зчитування інформації з чипу біометричних документів. Інтегрувавши цей додаток до своєї it-мережі, банк відразу зможе отримувати та зберігати в цифровому вигляді всю необхідну інформацію про клієнтів.

Клієнти, в свою чергу, не повинні будуть носити з собою паперову довідку про місце реєстрації. Окрім того, громадяни матимуть доступ до власних даних, що містяться в документах: вони можуть завантажити цю інформацію на свій смартфон для подальшого пересилання (наприклад, у форматі PDF).

Нагадаємо: Opendatabot заперечує інформацію національної поліції щодо витоку персональних даних українців до UA Baza Bot із бази Opendatabot у числі інших джерел. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті