Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
В «Укравтодорі» заявляють про збройне проникнення бізнесмена Амірханяна в офіс компанії

В «Укравтодорі» заявляють про збройне проникнення бізнесмена Амірханяна в офіс компанії

Правоохоронці змусили Амірханяна покинути приміщення «Укравтодору»

В «Укравтодорі» заявляють про збройне проникнення бізнесмена Амірханяна в офіс компанії
Фото: prm.ua

Власник компаній «Полтавабудцентр» та «Дорлідер», бізнесмен Араік Амірханян у супроводі двох озброєних осіб незаконно проник до будівлі Державного агентства автомобільних доріг («Укравтодор»). Про це повідомила пресслужба «Укравтодору» на сторінці в Facebook.

«Після 4 невдалих спроб вони незаконно скористалися в’їздом для службового транспорту та виламавши двері пожежного виходу проникли в будівлю. Через неправомірні дії було викликано представників Державної служби охорони», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Амірханян та його прибічники увірвалися до кількох кабінетів будівлі, розпитуючи у працівників компанії «в агресивній і відверто погрожуючій формі» про те, де наразі перебуває голова агентства.

У повідомленні наголошують, що на той момент Олександр Кубраков перебував у відрядження в Житомирській та Рівненській областях, як повідомлялося на офіційних ресурсах «Укравтодору».

Повідомляється, що Амірханян покинув будівлю завдяки допомозі правоохоронців.

«Через годину, коли ДСО покинула будівлю «Укравтодору», Амірханян знову намагався увірватися у будівлю. Це повторювалося 4 рази. Сьогодні ДСО мала багато викликів з Фізкультури, 9», – йдеться в дописі агентства.

В «Укравтодорі» підкреслили, що раніше Амірханян зі зброєю відвідував попереднього голову компанії Славоміра Новака, а також його попередників. Проти Амірханяна вже були відкриті кримінальні й адміністративні провадження. 

«Нагадаємо, що Амірханян і наближені до нього компанії заробляють за допомогою блокування дорожніх тендерів (тендерний тролінг). Так, станом на 13 травня 2020 року, «групою Араїка» у АМКУ заблоковано 11 тендерів на загальну очікувану вартість 5,9 млрд грн», – зазначили в «Укравтодорі».

В агентстві наголосили, що подібні дії мають прямий негативний вплив на реалізацію проєкту «Велике будівництво».

Нагадаємо: до АМКУ звернулись із заявою щодо змови учасників тендеру на будівництво Запорізького мосту на 12 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті