Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Apple відновила роботу близько 100 своїх магазинів по всьому світу

Apple відновила роботу близько 100 своїх магазинів по всьому світу

В магазини впускатимуть тільки в масці і за умови дотримання дистанції

Apple відновила роботу близько 100 своїх магазинів по всьому світу
https://www.apple.com

Американська корпорація Apple заново відкрила близько 100 магазинів по всьому світу, закритих раніше через пандемію коронавірусу. Минулого тижня були відкриті всі магазини компанії в Німеччині. Також усі магазини Apple в Китаї, які були закриті під час епідемії, вже відновили роботу. Про це повідомила старший віце-президент корпорації Дейдре О'Брайєн, вказано на офіційному сайті компанії.

«Станом на сьогодні майже 100 наших магазинів по всьому світу змогли знову відкрити свої двері для наших покупців», – повідомила О'Брайєн.

Уточнюється, що магазини продовжать свою роботу в новому режимі, обумовленому поширенням коронавірусу. Так, усім покупцям необхідно буде носити медичні маски, які в разі відсутності видадуть співробітники магазину.

Крім того, на вході в магазин покупцям будуть вимірювати температуру, а в самих магазинах кілька разів на день буде проводитися дезінфекція. Компанія відзначає, що в кожному магазині намагатиметься обмежити кількість співробітників і надати багато вільного місця, щоб відвідувачі могли тримати дистанцію.

У США нараховується близько 270 магазинів Apple. А їх загальна кількість разом із магазинами в інших країнах світу, за винятком Китаю, Тайваню та Гонконгу, досягає 458.

Нагадаємо, що в середині березня Apple закрила всі свої роздрібні магазини в США. Пізніше аналогічне рішення було прийнято щодо магазинів і в інших країнах.

Як повідомомлялося, Apple на тлі пандемії COVID-19 запустила виробництво захисних екранів для лікарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті