Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
В Apple відреагували на критику генпрокурора США

В Apple відреагували на критику генпрокурора США

В компанії стверджують, що не мають ніякої можливості розблокувати чийсь айфон

В Apple відреагували на критику генпрокурора США
фото Shutterstock

Корпорація Apple заперечує звинувачення на свою адресу з боку генпрокурора США Вільяма Барра, повідомляє Bloomberg. Напередодні генпрокурор звинуватив корпорацію в тому, що вона відмовляється допомагати американським правоохоронним органам і нібито співпрацює з владою Росії і Китаю.

«Брехливі заяви щодо нашої компанії – це виправдання, щоб послабити шифрування й інші заходи безпеки, які захищають мільйони користувачів і нашу національну безпеку», – йдеться в заяві Apple.

В компанії наголосили, що вони продають однакові iPhone у всьому світі, при цьому не зберігають паролі користувачів, а тому не мають можливості розблокувати захищений пристрій. В Apple підкреслили, що працюють так, щоб захист її системи неможливо було обійти.

Крім того, в Apple заявили, що після терористичної атаки на американську авіабазу в штаті Флорида в грудні 2019 року вони відповіли відразу на перше ж звернення ФБР про отримання даних, і надалі продовжували допомагати в розслідуванні.

«Ми надали кожну деталь інформації, яка у нас була, включаючи резервну копію iCloud, інформацію про акаунт і дані транзакцій з безліччю акаунтів, ми надавали технічну допомогу і допомогу з розслідуванням офісах ФБР в Джексонвіллі, Пенсакола, Нью-Йорку протягом наступних місяців», – сказано в заяві.

Також  уточнюється, що Apple працює з ФБР та іншими органами, які забезпечують безпеку громадян США, не лише з цієї, а й з тисяч інших справ.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор США засудив політику Apple щодо недопуску спецслужб до переписки осіб, підозрюваних у тероризмі. Він зазначив, що ФБР самотужки зламало iPhone терориста, не дочекавшись допомоги Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті