Захворіло у світі
12,910,357
Померло у світі
569,128
Вилікувалось у світі
7,116,957
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Британія впровадить новий тарифний режим після Brexit

Британія впровадить новий тарифний режим після Brexit

UK Global Tariff передбачає збереження 10-процентних мит на авто і тарифів на с / г продукцію

Британія впровадить новий тарифний режим після Brexit
фото www.flickr.com/photos/147644041@N02/46642639344

Велика Британія у вівторок, 19 травня, оголосила про новий тарифний режим після Brexit, який прийде на зміну зовнішньому тарифу ЄС. Як повідомляє Reuters, новий режим передбачає збереження 10-процентних мит на автомобілі і тарифів на сільськогосподарську продукцію, таку як баранина, яловичина і м'ясо птиці.

За словами британської влади, цей новий тарифний режим, який отримав назву UK Global Tariff (UKGT) буде простішим та дешевшим за Єдиний зовнішній тариф Євросоюзу (EU CET).

В Мінторгівлі країни розповіли, що впровадження UKGT піде на користь місцевим споживачам та домогосподарствам, оскільки завдяки ньому скоротиться бюрократична тяганина та знизиться вартість на тисячі товарів повсякденного попиту.

UKGT передбачає скасування мит на широкий спектр продукції. Зокрема, мова йде про те, що 60% товарів, що не обкладались податками, надходитиме до Британії на умовах Світової організації торгівлі або через існуючий преференційний доступ з січня 2021 року.

Окрім того, як зазначається, королівство збереже торгові мита на низку товарів, підтримують галузі британської промисловості, такі як сільське господарство, автомобілебудування і рибальство.

Країна також скасує торгові мита на імпорт вартістю 30 млрд фунтів стерлінгів, що надходить в ланцюжка поставок Сполученого Королівства.

Нагадаємо: в лютому стало відомо, що після виходу з ЄС Великобританія перестане дотримуватися стандартів Євросоюзу в області захисту навколишнього середовища, прав трудящих і державних економічних субсидій. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті