Захворіло у світі
10,945,600
Померло у світі
523,035
Вилікувалось у світі
5,797,206
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
У КМДА розповіли, за яких умов відкриють ТРЦ в столиці

У КМДА розповіли, за яких умов відкриють ТРЦ в столиці

Однією з них є відкриття метрополітену

У КМДА розповіли, за яких умов відкриють ТРЦ в столиці
фото www.facebook.com/skymall.ua

Відкриття торгово-розважальних центрів (ТРЦ) в Києві є можливим за двох умов: дотримання існуючих обмежень і відкриття метро. Про це заявив в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондрієвський, передає Reuters.

«Столична влада пильно стежить за інформаційним простором, і ми «за» відкриття ТРЦ, але разом з тим необхідно нівелювати всі складності і ризики збільшення захворюваності. Торгово-розважальні центри без метрополітену навряд чи зможуть почати працювати, хоча б тому, що працівникам необхідно добиратися на роботу. Це саме та частина працівників, яка забезпечує функціонування бізнесу, який працює в ТРЦ. Тому, щоб не ускладнювати трафік в Києві, є сенс почекати з відкриттям ТРЦ до відновлення роботи метрополітену», – зазначив Мондрієвський.

У зв'язку з цим зараз столична влада очікує рішення Кабінету міністрів, коли буде дозволено відкрити Київський метрополітен.

Мондрієвський підкреслив, що ослаблення обмежувальних заходів не варто розцінювати як повне скасування карантину. І після відкриття ТРЦ міська влада спільно з санепідеміологами планують контролювати дотримання правил. У разі їх порушення під час карантину відповідні підрозділи матимуть право штрафувати або навіть закривати такі центри.

Нагадаємо: раніше Київський метрополітен оприлюднив нові правила роботи після карантину.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів дозволить відновити роботу метрополітену в містах України з 25 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті