Захворіло у світі
12,721,778
Померло у світі
565,219
Вилікувалось у світі
7,006,407
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Міст, який обвалився в Олексіївці, відремонтують у першу чергу – голова «Укравтодору»

Міст, який обвалився в Олексіївці, відремонтують у першу чергу – голова «Укравтодору»

Лише 2% від усіх мостів в Україні перебувають у справному стані

Міст, який обвалився в Олексіївці, відремонтують у першу чергу – голова «Укравтодору»
Фото: dnipro.depo.ua

«Укравтодор» планує відремонтувати міст, який обрушився в селі Олексіївка Нікопольського району 20 травня, у першу чергу. Про це повідомив голова «Укравтодору» Олександр Курбаков на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні, під час пресконференції Президент Володимир Зеленський анонсував програму та назвав суму, необхідну для відновлення мостів України – 3 млрд доларів.. Вже в цьому місяці ми розпочинаємо втілення програми на перші 30 мостів. Звісно, що міст у Олексіївці має буде відновлено у першу чергу», – зазначив він у дописі. 

Згідно даним «Укравтодору», міст належав до категорії «обмежено працездатних», в Україні до цієї категорії належать 27% від усіх обстежених мостів.

Загалом із досліджених мостів 2% перебувають у справному стані, 10,6% – у обмежено справному, 58% – працездатні, 27% – обмежено працездатні та 2,7% – непрацездатні мости.

Курбаков підкреслив, що міст у Олексіївці був досліджений у 2017 році ДП «УкрДПТІтрансбуд». Зважаючи на «обмежено працездатний» стан перед мостом були встановлені знаки – обмеження руху для транспортних засобів вагою більше 10 тонн та обмеження швидкості до 30 км/год. 

Працівники «Укравтодору» з’ясовують вагу вантажівки, під час руху якої була зруйнована секція мосту.

Як повідомлялось, автомобільний міст через затоку Каховського водосховища в селі Олексіївка поряд із Нікополем у Дніпропетровській області обвалися під вантажівкою в середу, 20 травня. Під час аварії на мосту перебувала вантажівка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті