Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Apple та Google запустили технологію, яка дозволить відслідковувати інфікованих COVID-19

Apple та Google запустили технологію, яка дозволить відслідковувати інфікованих COVID-19

Ця технологія дозволить державам стежити за контактами заражених коронавірусом через мобільні додатки

Apple та Google запустили технологію, яка дозволить відслідковувати інфікованих COVID-19
фото pixabay.com

Технологічні гіганти Apple та Google оголосили про запуск технології, яка допоможе урядам країн світу стежити за поширенням нової коронавірусної інфекції через додатки, що повідомляють користувачів про те, що вони контактували із зараженими. Про це повідомляє Forbes.

Як відомо, технологія є протоколом для додатків, який для визначення близькості людей один до одного за допомогою сигналів Bluetooth. Коли два користувача опиняються поряд, їхні смартфони обмінюються «ключами» – спеціальними цифровими кодами. Користувач додатку, що отримав позитивний результат тесту на коронавірус, може вибрати можливість повідомити про це владі через додаток, а потім передати «ключі» тих, з ким він недавно контактував. Додаток повідомить цих людей про те, що вони могли заразитися. Влада також зможе зв'язатися з користувачем, використовуючи контактну інформацію, яку він може ввести в додатку.

Як очікується, ця технологія буде використовуватися на додачу до стандартних заходів з відстеження контактів. Для ефективної роботи додатків може знадобитися, щоб ними спочатку користуватися велика кількість людей.

Як повідомлялось, Apple та Google оголосили про своє унікальне партнерство в квітні. Більше про ініціативу можна дізнатись із матеріалу Mind.

Нагадаємо: на початку місяця Франція обвинуватила Apple в підриві зусиль по боротьбі з коронавірусом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті