Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
Агрохолдинг Герег викупив активи «Сварог Вест Груп» в Хмельницькій області

Агрохолдинг Герег викупив активи «Сварог Вест Груп» в Хмельницькій області

Експерти «Епіцентр Агро» очікують збільшення експорту зерна власного врожаю наступного року на 40-50% – до 1-1,1 млн тонн

Агрохолдинг Герег викупив активи «Сварог Вест Груп» в Хмельницькій області
Фото: uprom.info

Група компаній «Епіцентр К» завершила операцію з придбання частини активів «Сварог Вест Груп» у Хмельницькій області, придбавши корпоративні права ТОВ «Хмельницьк-Агро». Про це повідомляє пресслужба компанії «Епіцентр Агро».

«У результаті приєднання нових активів загальна площа земель, що знаходяться в обробітку сільськогосподарських підприємств «Епіцентр Агро», збільшилася майже на 40%  – до 160 тис га, а обсяги посівних площ на території Хмельницької області в структурі агрохолдингу досягли 45%», – сказано в повідомленні.

За словами керівника аграрного напрямку «Епіцентр К» Василя Мороза, найближчим часом агрохолдинг зосередиться на інтеграції нових активів в єдину систему сільськогосподарського виробництва «Епіцентр Агро» та продовжить працювати над покращенням операційної ефективності.

До складу підприємств придбаного товариства належить потужний рослинницький напрямок, насіннєвий завод, тваринництво та зерносховища, подальшим розвитком яких планує займатися «Епіцентр Агро», аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К». Одним із пріоритетних завдань агрохолдингу є збільшення обсягів експорту вирощуваного зерна та подальша розбудова елеваторного господарства, зокрема, на Хмельниччині.

За прогнозами експертів компанії, наступного маркетингового року завдяки активній розбудові елеваторної інфраструктури на Хмельниччині експорт зерна власного врожаю компанії  може вирости на 40-50% – до 1-1,1 млн тонн.

Зазначається, що «Епіцентр Агро» переглянув структуру посівних площ на нових кластерах у Хмельницькій області. Асортимент з 15 сільгоспкультур, які вирощувалися там раніше, скорочений вдвічі на користь зернових та олійних. Також виділені площі під вирощування круп’яних та органічних культур. Зараз на базі бувших підприємств «Сварог Вест Груп» фахівцями агрохолдингу здійснюються заходи, спрямовані на завантаження потужностей насіннєвого заводу та підприємства з доробки насіння голозерного гарбуза. 

За даними Єдиного держреєстру, власниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%).

Як повідомлялось,Україна збільшила експорт продукції АПК на 6% та імпорт на 14% цього року. Сума експорту агропродовольчої продукції за січень-квітень 2020 року становить $7,5 млрд, сума імпорту – $2,2 млрд

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті