Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
YouTube заборонив публікацію відеороликів, які применшують небезпеку коронавірусу

YouTube заборонив публікацію відеороликів, які применшують небезпеку коронавірусу

Платформа буде видаляти такі відео, а акаунт користувача – блокувати

YouTube заборонив публікацію відеороликів, які применшують небезпеку коронавірусу
фото Shutterstock

Технологічна корпорація Google, якій належить сервіс відеохостингу YouTube, оголосила правила щодо відеоконтенту на тему коронавірусу COVID-19. На платформі YouTube заборонена публікація роликів про коронавірус, які потенційно можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю, відзначається в статті, розміщеній на сайті Google. Про це пише Deutsche Welle.

На відеоплатформі заборонено розміщувати матеріали, в яких подаються відомості про лікування, профілактику, діагностику та передачу коронавірусу, що суперечать офіційним джерелам – ВООЗ та місцевим органам охорони здоров'я, вказала корпорація.

Зокрема, в ці категорії входять твердження про те, що коронавірусу не існує або від нього не вмирали люди, заклики лікувати інфекцію засобами народної медицини, твердження про існування вакцини або ліків від коронавірусу, а також кошти для запобігання захворювань, що викликаються коронавірусом.

Крім того, до забороненого контенту віднесли твердження про те, що коронавірус не поширюється в окремих кліматичних умовах, що окремі люди або групи людей несприйнятливі до нього і не можуть бути переносниками. Компанія також заборонила ставити під сумнів рекомендації ВООЗ і місцевих органів охорони здоров'я, зокрема, що стосуються дотримання соціальної дистанції і самоізоляції.

Як приклади неприпустимого контенту про коронавірус наводяться також заклики відмовитися від азіатської їжі, твердження про можливість очищення повітря за допомогою феєрверків і походження вірусної пневмонії COVID-19 від мережі 5G.

Заборонений контент компанія буде видаляти, а за повторні порушення будуть блокуватися акаунти користувачів, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Twitter став маркувати фейки про коронавірус – недостовірну інформацію про пандемію позначатимуть як таку, що «вводить в оману».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті