Захворіло у світі
11,089,137
Померло у світі
525,400
Вилікувалось у світі
5,888,664
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Лоукост Wizz Air офіційно відтермінував відновлення рейсів до України до 15 червня

Лоукост Wizz Air офіційно відтермінував відновлення рейсів до України до 15 червня

Рішення авіаперевізника обумовлене постановою уряду щодо продовження терміну чинних обмежень на подорожі

Лоукост Wizz Air офіційно відтермінував відновлення рейсів до України до 15 червня
Фото: wizzair.com

Угорський лоукост Wizz Air продовжив скасування рейсів по всіх українських маршрутах до 15 червня включно у зв’язку із рішенням уряду України продовжити термін чинних обмежень щодо подорожей. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що пасажири, бронювання яких зазнали змін, будуть автоматично поінформовані через електронну пошту у разі, якщо вони бронювали квитки безпосередньо на wizzair.com, або через мобільний додаток авіакомпанії.

Як повідомляють у компанії, 120% компенсація вартості квитків буде перерахована на рахунок WIZZ у формі кредиту, який можна використати впродовж наступних 24 місяців на придбання послуг та товарів Wizz Air.

Також Wizz Air задекларував можливість запиту на повернення грошей за квитки на скасовані рейси, однак зазначена процедура потребуватиме більше часу. Також у цьому разі пасажири матимуть право лише на 100% відшкодування від початкового тарифу квитка. Клієнти, які здійснювали бронювання через туристичні агенції, а також через онлайн-туристичні агенції мають зв’язатися з компанією, у якої вони придбали квитки.

Як повідомлялось, Wizz Air повідомив про свої плани скоротити штат компанії та зарплати працівникам для того, щоб пом’якшити вплив пандемії коронавірусу. 

Наразі лоукост використовує всього 3% своєї продуктивності, яка була досягнута до епідемії коронавірусу.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) підрахувала, що третина працівників із загальної кількості у 2,7 млн робочих місць галузі була скорочена, або їх робота була призупинена.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті