В Організацію економічної співпраці може вступити 38‑ма країна

В Організацію економічної співпраці може вступити 38‑ма країна

Для приєднання Коста-Ріка має виконати ряд умов

В Організацію економічної співпраці може вступити 38‑ма країна

Держави, що входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), одноголосно прийняли рішення запросити в організацію Коста-Ріку, передає FinMarket з посиланням на повідомлення організації.

Коста-Ріка може стати 38-м членом ОЕСР. Для цього країна повинна зробити відповідні кроки на національному рівні для приєднання до Конвенції ОЕСР.

Центральноамериканська країна провела важливі реформи, щоб привести законодавство, норми та політику у відповідність до стандартів організації в таких сферах, як конкуренція, статистика, боротьба з корупцією, корпоративне управління державними підприємствами, фінансові ринки і податкова прозорість, відзначається в прес-релізі.

Керівний орган ОЕСР запросив Коста-Ріку почати переговори про вступ у квітні 2015 року.

Коста-Ріка стане четвертою країною-членом організації з Латинської Америки поряд з Мексикою, Чилі і Колумбією, яка увійшла в ОЕСР наприкінці квітня цього року.

Створена в 1961 році ОЕСР є однією з провідних економічних організацій світу. В даний час до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія , Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія. Штаб-квартира ОЕСР знаходиться в Парижі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті