Виробництво цукру в Україні в 2020 році скоротиться на 15% – Укрцукор
Водночас цього сезону працюватимуть 33 заводи, як і торік

Виробництво цукру в Україні в 2020 році прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн тонн, що на 15% менше в порівнянні з минулим роком. Відповідні дані повідомляє пресслужба Національної асоціації виробників цукру «Укрцукор».
Водночас кількість працюючих цукрових заводів залишилась на рівні минулого року – 33 заводи.
«Враховуючи скорочення посівних площ і погодні умови, які можуть значно вплинути на врожайність (уже наразі відомо, що пилові бурі пошкодили частину посівів у Тернопільській, Харківській і Кіровоградській областях), а також те, що центральні регіони страждають від шкідників, виробництво цукру в 2020/2021 маркетинговому році прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн тонн», – наводяться в прес-релізі слова аналітика асоціації Назара Михайловина.
В Асоціації запевнили, що прогнозований об'єм може в повному обсязі покрити потребу внутрішнього ринку.
Як повідомлялось, у 2019/2020 маркетинговому році в Україні виготовлено 1,48 млн тонн цукру, що на 19% менше, ніж попереднього року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].