Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Влада США тимчасово скасувала мита на 78 товарів з Китаю

Влада США тимчасово скасувала мита на 78 товарів з Китаю

Деякі з цих товарів виявилися доступні для придбання тільки у китайських виробників

Влада США тимчасово скасувала мита на 78 товарів з Китаю
фото pixabay.com

Апарат представника США на торгових переговорах тимчасово виключив 78 найменувань товарів зі списку оподатковуваної митами китайської продукції, який був введений в дію у вересні 2018 року.

В офіційному повідомленні, розміщеному в електронній базі Федерального реєстру США, відзначається, що, приймаючи таке рішення, американська влада «вирішила задовольнити ряд запитів» американських компаній щодо виключення товарів з переліку, в який входить китайська продукція на $200 млрд, і враховували безліч чинників – зокрема, деякі з цих товарів виявилися доступні для придбання тільки у китайських виробників.

Винятки будуть діяти до 7 серпня 2020 року. У число товарів, які були виключені зі списку, потрапили, крім іншого, кілька видів корму для тварин, дитячі набори фарб для малювання, дорожні сумки.

Це рішення буде діяти до 7 серпня. Воно було прийнято на прохання американського бізнесу. Деякі компанії країни не можуть обійтися без продукції китайських виробників. Вони вважають, що криза, викликана пандемією коронавірусу, не є найкращим часом для з'ясування відносин в торгівлі.

Раніше влада США вже виключали з переліку ряд найменувань. На початку травня влада США скасувала мита на товари з Китаю на загальну суму $150 млрд, які були введені восени 2018 року.

Нагадаємо, Борис Джонсон доручив знизити залежність Британії від китайського імпорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті