Трамп пригрозив «закрити» соціальні мережі після «наїзду» Twitter

Трамп пригрозив «закрити» соціальні мережі після «наїзду» Twitter

Адміністрація мікроблогу критично оцінила висловлювання американського президента

Трамп пригрозив «закрити» соціальні мережі після «наїзду» Twitter
фото Shutterstock

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп в середу, 27 травня, пригрозив «строго регулювати» або взагалі «закрити» соціальні мережі. За думку глави Білого дому, це слід зробити, так як соцмережі «повністю заглушають» голоси консерваторів. Напередодні Twitter вперше відзначив повідомлення Трампа як таке, що не відповідає фактам, пише RFI.

 «Республіканці відчувають, що соціальні медіа-платформи повністю заглушають консервативні голоси. Ми будемо жорстко регулювати або закриємо їх взагалі, тому що не можемо допустити, щоб таке коли-небудь трапилося», – написав Трамп в своєму твіттері.

Глава Білого дому уточнив: «Ми бачили, що вони намагалися зробити, і зазнали невдачі, в 2016 році. Ми не можемо допустити, щоб була втілена в життя аналогічна, але більш витончена схема».

Нагадаємо, в 2016 році відбулися попередні президентські вибори в США, в ході яких, як заявляв Трамп, соцмережі «грали» на стороні його суперниці, Хілларі Клінтон.

Різка критика від Трампа прозвучала наступного дня після того, як Twitter вперше в історії відзначив його дописи як такі, що не відповідають фактам і вводять в оману.

Як зазначає DW, таку оцінку адміністратори мікроблога дали двом повідомленнями Трампа, в яких він згадав про намір влади Каліфорнії розіслати виборцям бюлетені поштою. Подібна практика загрожує «підтасовуванням» результатів голосування, заявив глава Білого дому.

Адміністратори Twitter помістили під цим висловлюванням знак оклику, при натисканні на який користувачі бачать напис, що пояснює, що «Трамп робить необгрунтовані заяви про те, що голосування по пошті призведе до фальсифікації голосів».

У відповідь американський президент в той же день обрушився на Twitter з критикою, звинувативши мережу мікроблогів у втручанні в президентські вибори 2020 року.

Нагадаємо, глава Twitter Джек Дорсі пожертвував $10 млн для роздачі сім'ям, що постраждали від кризи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті