Захворіло у світі
12,093,782
Померло у світі
550,689
Вилікувалось у світі
6,639,503
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
News Corp припинить випуск 100 газет в Австралії

News Corp припинить випуск 100 газет в Австралії

На тлі пандемії обвалились доходи від реклами

News Corp припинить випуск 100 газет в Австралії
фото pixabay.com

Американський транснаціональний медіахолдинг News Corp Руперта Мердока закрив 100 регіональних газет в Австралії через зниження доходів від реклами на тлі пандемії коронавірусу. Про це повідомляє Reuters.

З наступного місяця компанія, яка домінує в австралійських ЗМІ і політичному ландшафті країни, залишить тільки онлайн-версії 76 регіональних газет. Ще 36 будуть закриті через кризу, що також позначається на медіа-секторі.

Компанія каже, що це також призведе до скорочення робочих місць, але не говорить точно, скільки людей втратять свої робочі місця.

Цей показує справжні наслідки економічного блокування. Трейдери, туроператори і рієлторські компанії також входять до галузей, які генерують ключових рекламодавців, зняли свої рекламні бюджети, що і зруйнувало медіа-сектор.

«Рекламні ЗМІ, які приносять більшу частину доходів, прискорюють спад», – заявив генеральний директор News Corp в Австралії, Майкл Міллер.

Як і інші австралійські ЗМІ, News Corp сподівалася захистити свої доходи шляхом диверсифікації за рахунок частки в рекламодавця нерухомості REA Group Ltd і австралійської кабельної телевізійної станції Foxtel. У цьому місяці, однак, група повідомила про збиток в розмірі $1,1 млрд за квартал в березні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті