Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
ПриватБанк продовжив кредитні канікули малому та середньому бізнесу до кінця липня

ПриватБанк продовжив кредитні канікули малому та середньому бізнесу до кінця липня

Відстрочка платежів діє за продуктами «Кредитний ліміт на рахунку» та «Кредитний ліміт Підприємницький», вимогу обнулення лімітів перенесено на 31 липня

ПриватБанк продовжив кредитні канікули малому та середньому бізнесу до кінця липня
Фото: 112.ua

ПриватБанк продовжив кредитні канікули для клієнтів малого та середнього бізнесу й підприємців до кінця липня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба банку.

«Така відстрочка платежів діє для всіх клієнтів малого та середнього бізнесу за продуктами «Кредитний ліміт на рахунку» та «Кредитний ліміт Підприємницький», за якими вимогу обов'язкового щомісячного обнулення лімітів перенесено на 31.07.2020 року», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для отримання відстрочки по відсотках та щомісячних комісіях клієнтам необхідно додатково подати відповідну заявку.

Також у пресслужбі підкреслили, що кредитні канікули від ПриватБанку впроваждені як за кредитами без простроченої заборгованості, так і за кредитами, які не були погашені вчасно з початку березня.

Вілтак, до кінця липня продовжено ненарахування штрафів та пені по всіх раніше прострочених кредитах клієнтів малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо: Верховна Рада продовжила податкові пільги для бізнесу з 1 березня по останній календарний день місяця, в якому уряд оголосить про закінчення дії карантину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті