Захворіло у світі
18,288,573
Померло у світі
693,805
Вилікувалось у світі
10,913,524
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Керівництво Lufthansa не виключає можливості банкрутства компанії

Керівництво Lufthansa не виключає можливості банкрутства компанії

За власними підрахунками Lufthansa, компанія наразі втрачає один мільйон євро за годину

Цей матеріал також доступний російською
Керівництво Lufthansa не виключає можливості банкрутства компанії
фото www.flickr.com/photos/docmaster1080/8590369201/

Авіаконцерн Lufthansa в суперечці з державою про умови виплати багатомільярдного пакету допомоги вперше заявив, що розглядає можливість свого банкрутства. Про це повідомляє журнал Focus із посиланням на слова представника наглядової ради.

У випадку оголошення банкрутства компанія матиме змогу призупинити процес відшкодування авіабілетів на суму близько 1,8 млрд євро. Окрім того, це спростить звільнення персоналу і закриття збиткових дочірніх компаній. Очікується, що роботу можуть втратити понад 10 000 людей.

«Відмова від пакету допомоги стане сигналом федеральному уряду про необхідність нових переговорів з Брюсселем», – цитує Focus одного з членів наглядової ради авіаконцерну.

За власними підрахунками Lufthansa, компанія наразі втрачає один мільйон євро за годину. Таким чином, резерви в розмірі майже 4 млрд євро закінчаться восени.

Нагадаємо: раніше цього місяця уряд Німеччини і керівництво флагманського авіаперевізника Lufthansa, який сильно постраждав від пандемії коронавірусу, досягли попередньої домовленості про план порятунку компанії на 9 мільярдів євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті