Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля

Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля

Використовуватимуться тільки натуральні матеріали, які легко переробляються

Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля
фото adidas

Компанія Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля. Для цього вона об'єдналася з брендом еко-взуття Allbird. Плани щодо скорочення вуглецевого сліду з'являться вже протягом 2020 року, пише HighTech.

За даними Adidas, вуглецевий слід пари кросівок з синтетичних матеріалів складає від 11,3 до 16,7 кг. При цьому в середньому під час виробництва пари кросівок викидається близько 7,6 кг шкідливих речовин. Компанія Adidas і бренд еко-взуття Allbird запустили нову програму для зниження викидів – за їхнім планом, в 2021 році вони будуть викидати 2-3 кг речовин, але через рік планують звести цю цифру до нуля.

«Ми об'єдналися з Allbirds, щоб переглянути схему виробництва і виготовити взуття  з найнижчими викидами вуглецю в історії», – йдеться в повідомленні. Результатом співпраці стане створення найбільш екологічно чистих кросівок у світі.

Як зазначає видання Engadget, Adidas буде використовувати технології Allbirds, які засновані на екологічності. Наприклад, компанія використовує у взутті альтернативні матеріали, такі як шерсть і відходи цукрової тростини, а не шкіру або поліуретан. Її перше бігове взуття, Tree Dasher, з'явилося наприкінці квітня 2020 року – в ньому використовується підошва з цукрової тростини і евкаліптове волокно. При цьому конструкція взуття не постраждала.

Adidas вже працювала над створенням більш екологічних продуктів. Наприклад, взуття для бігу Futurecraft Loop повністю складається з перероблених матеріалів. У 2016 році компанія також представила UltraBoost – взуття, зроблене з океанічних пластмасових відходів. До 2024 року Adidas планує використовувати тільки перероблені матеріали.

Між тим квартальні прибутки Adidas обвалились на 93%, оскільки коронавірус змусив ритейлера позакривати свої магазини.

Більше про Allbird ми писали в матеріалі «Як заробити $100 млн на кросівках без логотипу: стартап AllBirds підкорює Кремнієву долину».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті