Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
США обвинуватили РФ в друкуванні фальшивих грошей для Лівії

США обвинуватили РФ в друкуванні фальшивих грошей для Лівії

Банкноти на понад $1 млрд надрукував «Госзнак»

США обвинуватили РФ в друкуванні фальшивих грошей для Лівії
фото www.flickr.com/photos/staffan_martikainen/77245285

Сили безпеки Мальти виявили фальшиві лівійські гроші на суму $1,1 млрд . Ці банкноти були надруковані російським державним підприємством «Госзнак», стверджується в заяві Держдепартаменту США, передає DW.

За даними Держдепу, замовлення на виготовлення цих грошей надійшло від «нелегітимної паралельної інстанції». Лівійський Центральний банк в Тріполі є єдиним легітимним Центробанком в цій країні, а Росії слід припинити дестабілізувати ситуацію в Лівії, наголошується в заяві Держдепартаменту.

Як відомо, у Лівії Росія підтримує генерала Халіфа Хафтара і його «Лівійську національну армію» (ЛНА), яка веде бойові дії проти міжнародно визнаного Уряду народної згоди під керівництвом Фаїза Сараджа, що базується в Тріполі. Але значну частину території Лівії контролює Хафтар, в минулому соратник лідера Лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі, поваленого і убитого в 2011 році.

Нагадаємо: раніше цього місяця африканське командування збройних сил США заявило, що РФ нещодавно відправила свої винищувачі у Лівію задля підтримки воюючих в країні російських найманців

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті