Nestlе Professional розпочав ініціативу з підтримки ресторанів та кав’ярень

Nestlе Professional розпочав ініціативу з підтримки ресторанів та кав’ярень

Малий і середній бізнес завдяки програмі підтримки зможе відкритися швидше і з меншими втратами

Nestlе Professional розпочав ініціативу з підтримки ресторанів та кав’ярень
фото Nestle

Nestle Professional, підрозділ Nestle, який постачає продукти та каву для кав’ярень, ресторанів, готелів, вирішив підтримати своїх бізнес партнерів. Багато підприємців – власників ресторанів, кав’ярень, готелів, пекарень та інших закладів – у зв’язку з кризою, спричиненою пандемією коронавірусу, зазнали фінансових втрат через тимчасове закриття закладів.

У межах ініціативи «Завжди відкриті для вас» малий і середній бізнес має можливість отримати від підрозділу Nestle Professional в Україні restart-kit, який допоможе підприємцям вийти з карантину в коротші терміни та з меншими витратами.

«Ми будемо формувати допомогу у такий спосіб, щоби вона найефективніше допомогла закладу відновити роботу», – пише компанія в прес-релізі.

Підтримка від Nestle Professional передбачає:

•  скасування орендної плати за обладнання для приготування кави для дистриб’юторів, які обслуговують ресторани, кафе, пекарні, готелі та кіоски;

•  пропозиція «рестарт», а саме безкоштовні набори професійних продуктів для приготуванні їжі та кави для пришвидшення відкриття закладів.

Ініціатива була започаткована компанією Nestlé в зоні Європа, Північна Африка та Близький Схід, аби допомогти невеликим ресторанним закладам відновитися по всьому регіону. Інвестиції  становлять близько 500 млн швейцарських франків.

Nestlé в Україні вкладає 7 млн гривень у заходи, спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу у сфері громадського харчування.

«Nestlé Professional реалізує ініціативу «Завжди відкриті для вас» для того, щоб підтримати малий та середній бізнес, а саме кафе, ресторани, пекарні, готелі, для яких загроза не відкритися після карантину є найбільшою», – розповіла Олена Шевельова, керівник бізнесу Nestlé Professional в Україні.

Крім того, за 2 місяці компанія надала понад 2 тонни продукції для ресторанів, пекарень та кафе, які готують і надають безкоштовні обіди для лікарів у Києві та Львові.

«Ми хочемо подякувати та підтримати наших клієнтів, які взяли на себе соціальну відповідальність допомагати суспільству в період боротьби з пандемією», – додала Олена Шевельова.

Власники малого або середнього бізнесу, які працюють у форматі ресторану, кафе, пекарні, кіоску або маленького готелю, можуть заповнити форму, щоб отримати пропозицію від NESTLE Professional. Реєстрація доступна за посиланням.

Раніше повідомлялося, що Nestle в Україні виділила 20 млн грн допомоги медзакладам та громадам для протидії COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті