Захворіло у світі
11,089,137
Померло у світі
525,400
Вилікувалось у світі
5,888,664
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити справу проти брата Єрмака

ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити справу проти брата Єрмака

Мова йде про «плівки Єрмака», на яких брат глави Офісу президента пропонує за хабарі держпосади

ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити справу проти брата Єрмака
фото www.facebook.com/HACCUkraine

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) зобов’язав Національне антикорупційне бюро (НАБУ) зареєструвати кримінальне провадження проти Дениса Єрмака – молодшого брата глави Офісу президента.

Як йдеться в повідомленні пресслужби ВАКС, мова йде про відеозаписи, на яких нібито Єрмак пропонує за хабарі державні посади. Окрім того, суд також зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування за цими фактами.

У заяві містилися дані та обставини щодо оприлюднених раніше відеозаписів, на яких один із родичів високопосадовця ОП здійснював «відбір» кандидатів на різноманітні посади в органи державної влади, повідомляє пресслужба.

«Слід зазначити, що, постановляючи таке рішення, слідчий суддя не дає оцінку викладеним у скарзі фактам, а лише зобов’язує внести відповідну інформацію і розпочати досудове розслідування указаних фактів. Правова кваліфікація визначається органом досудового розслідування», – пояснили у ВАКС.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що фігуранти скандальних плівок із записами «співбесід» на державні посади, які проводив брат глави Офісу президента Андрія Єрмака – Денис Єрмак, – зібрали загалом $100 000 в якості хабара за те, щоб «потрібну» людину призначили на ту чи іншу посаду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті