Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
VW розширила союз з Ford, інвестуючи $2,6 млрд в стартап із розробки автономних авто

VW розширила союз з Ford, інвестуючи $2,6 млрд в стартап із розробки автономних авто

Німецький автовиробник завершив вливання коштів в американський стартап Argo AI

VW розширила союз з Ford, інвестуючи $2,6 млрд в стартап із розробки автономних авто
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/49521464993

Німецький автовиробник Volkswagen AG завершив вливання $2,6 млрд доларів в американський стартап Argo AI, що спеціалізується на розробці технології самоврядного руху за підтримки Ford Motor Co.

Як повідомляє Reuters, інвестиції є частиною більш масштабного союзу VW і Ford щодо спільної розробки автономних і електричних транспортних засобів. Партнерство було оголошено в липні минулого року.

Угода між VW і Argo AI включає передачу мюнхенського підрозділу Autonomous Intelligent Driving, в результаті чого штат стартапу перевищив 1000 чоловік.

«Ця новина не тільки зміцнює нашу добре капіталізовану позицію, а й виділяє нас як єдину компанію, що займається технологічними платформами, з технологією самоуправління, що має партнерські відносини і торговельні угоди для розгортання в Сполучених Штатах і Європі, – зазначив Брайан Салескі, гендиректор Argo. – Наша місія заснована на важливості розвитку довіри до технологій автономного кермування».

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що Volkswagen перебуває на заключному етапі укладення масштабних інвестиційних угод з китайськими компаніями по випуску електрокарів. Німецький автовиробник готовий купити 50% акцій холдингу Anhui Jianghuai Automobile Group, материнської компанії виробника електромобілів JAC Motors, щонайменше, на 3,5 млрд юанів (491 млн доларів). Окрім того, VW має намір стати найбільшим акціонером виробника акумуляторів для електрокарів Guoxuan High-tech Co Ltd .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті