VW готовий зробити великі інвестиції в Китай

VW готовий зробити великі інвестиції в Китай

Німецький концерн веде фінальні переговори про придбання частки в Anhui Jianghuai, материнської компанії JAC, і у виробника батарей Guoxuan

VW готовий зробити великі інвестиції в Китай
фото www.flickr.com/photos/teknoartes/5956192514

Volkswagen перебуває на заключному етапі укладення масштабний інвестиційних угод з китайськими компаніями по випуску електрокарів.

Як повідомляє Reuters, найбільший в світі автовиробник по частці ринку орієнтується на найбільший в світі ринок електромобілів в межах плану повної електрифікації свого портфеля продуктів.

Німецький автовиробник готовий купити 50% акцій холдингу Anhui Jianghuai Automobile Group, материнської компанії виробника електромобілів JAC Motors, щонайменше, на 3,5 млрд юанів (491 млн доларів). Окрім того, VW має намір стати найбільшим акціонером виробника акумуляторів для електрокарів Guoxuan High-tech Co Ltd .

Джерела Reuters повідомляють, що угоду можуть бути оголошені вже цієї п’ятниці.

Volkswagen  цю інформацію коментувати відмовилась.

Anhui Jianghuai зі штаб-квартирою в східному китайському місті Хефей є повністю державною компанією. Їй належить 25,25% JAC, ринкова вартість якого оцінюється в 1,84 млрд доларів.

Плани компанії підкреслюють як Volkswagen прагне зберегти свій статус найбільшого іноземного автовиробника в Китаї, навіть не зважаючи на обвал продажів на тлі пандемії та впроваджених карантинних заходів. У розпал пандемії Китай був єдиним ринком для німецького концерну, який в основному підтримував темпи продажів, оскільки в квітні вони скоротилися всього на 2% в порівнянні з тим же місяцем 2019 року.

Що стосується електромобілів в азіатській країні, VW доведеться боротися за частку ринку з американським концерном Tesla, який в минулому році став першим іноземним виробником електромобілів з усім заводом під Шанхаєм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті