Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Автор санкцій проти «Північного потоку-2» планує санкції проти страхувальників суден

Автор санкцій проти «Північного потоку-2» планує санкції проти страхувальників суден

Санкції будуть вводитися проти будь-кого, хто задіяний в реалізації проекту газопроводу

Автор санкцій проти «Північного потоку-2» планує санкції проти страхувальників суден
фото DR

Сенатор-республіканець Тед Круз, автор американських санкцій проти «Північного потоку-2», через які європейські підрядники відмовилися будувати магістраль, готує нові санкції – проти компаній, які страхують судна-трубоукладчики. Про це повідомляє агентство Bloomberg, на яке посилається Інтерфакс.

У чорновому варіанті законопроекту Круза, з яким ознайомилося агентство, наголошується, що всі введені раніше США санкції, що стосуються «Північного потоку-2», будуть поширюватися як на роботи з прокладання газопроводу, так і на компанії, які страхують судна-трубоукладчики.

Також Круз пропонує поширити санкції на компанії, які забезпечують «послуги або приміщення» для робіт з модернізації суден, задіяних у будівництві газопроводу. Як приклади наводяться роботи з дообладнання суден, встановлення зварювального обладнання, обладнання для водолазних робіт.

Круз в заяві пояснив, що мета його законопроекту, – вводити «нищівні і негайні американські санкції» проти будь-кого, хто якимось чином задіяний в реалізації проекту газопроводу.

Будівництво газопроводу «Північний потік 2» силами європейських підрядників було зупинено через санкції США. При цьому проект «Північний потік 2» побудований уже майже на 94%.

Нагадаємо, польський регулятор відкрив справу щодо «Газпрому» через відмову російської компанії у співпраці в ході антимонопольного розслідування, що стосується будівництва газопроводу «Північний потік 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті