Захворіло у світі
11,495,412
Померло у світі
535,185
Вилікувалось у світі
6,217,763
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
США погрожують Канаді наслідками через її співпрацю з Huawei

США погрожують Канаді наслідками через її співпрацю з Huawei

Вашингтон пригрозив припинити з Канадою обмін розвідданими

США погрожують Канаді наслідками через її співпрацю з Huawei
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26655731231

Державний департмент США заявив, що готовий переглянути свою угоду про обмін даними з Канадою, яка та дасть «зелене світло» китайській Huawei на розгортання мереж 5G на території країни. Про це повідомляє CBS News.

Між тим, влада Канади ще не оголосила про cвоє остаточне ріщення щодо дозволу китайському гіганту брати участь в будівництві безпровідних мереж наступного покоління в країні. Це питання,як відомо, перебуває на обговоренні вже півтора роки.

«Ми у владі США ясно дали зрозуміти усім нашим друзям та союзникам по усьому світу, що якщо Huawei буде допущена в системи національної безпеки країни, нам доведеться захищати наші відносини по обміну розвідданими, – зяавив представник Держдепу США Морган Ортагус. – Нам доведеться оцінити, чи зможемо ми продовжувати ділитись розвідданими з країнами, в яких Huawei використовує чутливі технології в їхніх найбільш вразливих галузях національної безпеки».

Вашингтон уже не перший рік наголошує, що Huawei становить загрозу національній безпеці, оскільки уряд Китаю має право змусити приватні компанії, такі як Huawei, передавати конфіденційну інформацію. Критики Huawei говорять, що вони бояться, що компанія буде вести шпигунство від імені Пекіна.

Нагадаємо: наприкінці травня головний фінансовий директор Huawei Мен Ваньчжоу програла велику судову тяжбу у своїй боротьбі проти екстрадиції в США, щоб уникнути суду за звинуваченням у шахрайстві.

У зв’язку із цим зросла дипломатична напруга між Канадою та Китаєм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті