Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Компанія Jooble придбала агрегатор вакансій Hotwork

Компанія Jooble придбала агрегатор вакансій Hotwork

Jooble поглине бізнес Hotwork, пов'язаний з локальними порталами з працевлаштування

Компанія Jooble придбала агрегатор вакансій Hotwork
Фото: jooble.org

Міжнародний сайт з пошуку роботи Jooble оголосив про покупку компанії Hotwork, популярного в СНД агрегатора вакансій та ресурсу з працевлаштування та кар'єрного розвитку.

Як повідомляє пресслужба компанії, згідно з умовами угоди, Jooble поглинає бізнес Hotwork, пов'язаний з локальними порталами з працевлаштування: hotwork.com.ua, hotwork.by, hotwork.kz, hotwork.ru, а також отримує їх контент та права на інтелектуальну власність. Дане поглинання прискорить темпи зростання бізнесу Jooble, який пов'язаний з агрегацією вакансій та продажем інтернет-трафіку.

Зокрема, в результаті угоди аудиторія пошукачів локальних сайтів Hotwork отримає більший вибір пропозицій по роботі, а роботодавці збільшити потік відгуків на свої вакансії.

 Угода не передбачає відкриття локальних офісів Jooble в країнах СНД. Співробітники та менеджмент Hotwork збережуть робочі місця, але продовжать роботу над іншими проектами, які не пов'язані з сервісами з працевлаштування.

Нагадаємо: сервіс пошуку роботи Jooble створив проєкт «Руки» для пошуку роботи під час карантину. Проєкт приділяє увагу вакансіям, які користуються попитом під час карантину. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті