НКРЕКП спростила правила зміни постачальника газу – Нафтогаз

НКРЕКП спростила правила зміни постачальника газу – Нафтогаз

Фізособи зможуть вільно обирати постачальника

НКРЕКП спростила правила зміни постачальника газу – Нафтогаз
Фото: УНІАН

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) спростила правила зміни постачальника газу. Про це повідомляється на сторінці «Нафтогазу України» ну мережі Facebook у середу.

«Регулятор ринку НКРЕКП спростив правила переходу до іншого постачальника газу і тепер українці, нарешті, зможуть вільно обирати постачальника, базуючи свій вибір на кращому сервісі, умовах оплати чи обслуговування», – зазначається у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що змінити постачальника за новими правилами можна зробити у кілька кліків, відправивши заяву-приєднання та документи, що ідентифікують особу, новому постачальнику.

«З 1 липня має запрацювати ринок газу для населення. І спрощення процедури зміни постачальника було однією з необхідних умов для повноцінного старту відкритого ринку. Друга умова – це запуск роботи «постачальника останньої надії» (ПОН). Міністерство енергетики та захисту довкілля України має обрати ПОН на конкурсі», – підкреслюється у повідомлені.

Як повідомлялося, «Нафтогаз» планує зайняти 20% на ринку постачання газу населенню.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло