Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Microsoft оголосила про запуск продукту на основі біткойна

Microsoft оголосила про запуск продукту на основі біткойна

Технологія дозволить створювати цифрові децентралізовані акаунти і може бути використана в соцмережах

Microsoft оголосила про запуск продукту на основі біткойна
фото Shutterstock

Корпорація Microsoft оголосила про запуск мережі децентралізованих ідентифікаторів (DID), яка працює зокрема на основі блокчейна біткойна. Технологія ION дозволяє користувачам створювати цифрові облікові записи. Йдеться, наприклад, про водійські права або акаунти в соцмережах. Збережені на них дані будуть належати виключно користувачам, а не сервісам, оскільки система децентралізована, йдеться в офіційному блозі Microsoft, на який посилається РБК.

«Ми дуже раді, що ION підключилася до мережі біткойна для запуску публічної бета-версії... З самого початку ION була розроблена як децентралізована мережа, призначена для роботи незалежно від централізованих сторін і посередників, включаючи Microsoft», – повідомили в компанії.

Технологія ION увійшла в стадію бета-тестування. Її зможуть використовувати компанії і приватні особи. У роботі над проектом також беруть участь криптобіржа Gemini, виробник апаратних нод Casa, платіжний сервіс BitPay, розробник програмного забезпечення NCR та інші компанії.

У березні Microsoft запатентувала систему майнінгу, яка використовує дані про активність людського тіла для видобутку цифрових грошей. Користувач зможе отримувати заохочення у вигляді криптовалюти за перегляд реклами або за виконання фізичних вправ.

Як повідомлялося, Microsoft випустила масштабне оновлення для Windows 10.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті